تبلیغات
بهداشت و سلامت - مشکلات جنسی زنان

گن لاغری فورمیسی پادار Formeasy Sleamless

ساخت ترکیه

گن لاغری

برای مشاهده تصاویر و توضیحات اینجا كلیك كنید

 خـرید پستی >> قیمت فقـط : 46.000 تـومان


تاریخ : پنجشنبه 29 تیر 1391
مشکلات جنسی در زنان
شایع ترین اختلالات جنسی در زنان
شایع ترین اختلالات جنسی شناخته شده برای زنان شامل کاهش میل جنسی، دیسپارونی (آمیزش دردناک)، واژینیسموس (انقباض دردناک و غیرارادی ماهیچه های واژن به هنگام دخول) و نرسیدن به اوج لذت جنسی (یا ارضا نشدن جنسی) است.

دیسپارونی (آمیزش دردناک):

دیسپارونی حالتی است که فرد در هنگام آمیزش دچار درد میشود. این درد ممکن است در بدو ورود آلت مردانه به واژن یا در مراحل مختلف در طول دخول ایجاد شود. این حالت درجات متفاوتی دارد و نسبت به اینکه در چه زمانی پس از شروع نزدیکی و در کجا فرد احساس درد می کند، دلایل و درمانهای متفاوتی دارد.

یکی از دلایل شایع درد هنگام آمیزش برای زنان خشکی واژن است. اگر خانم به هر دلیل آمادگی دخول را نداشته باشد، این عمل می تواند بسیار دردناک باشد. در اکثر موارد خشکی واژن به دلیل نداشتن پیش نوازی کافی است، یعنی خانم این فرصت را پیدا نکرده که از نظر جسمی به محرک های جنسی پاسخ دهد و محیط واژن به اندازه کافی لغزنده نیست. از جمله دلایل و شرایط دیگری که میتواند باعث خشکی واژن شود داروهایی است که فرد مصرف می کند. در این مورد مشورت با پزشک و یا مطالعه در مورد دارویی که مصرف می کنید، می تواند مفید باشد. معمولا منابع خوبی در اینترنت در مورد داروهای مختلف وجود دارد.

از دلایل دیگر دیسپارونی یا آمیزش دردناک، می توان به جراحات و ضربه هایی که در طول زمان به آلت تناسلی وارد شده، سابقه آزار جنسی، دوران پس از زایمان، دوران عادت ماهانه، بیماری های ناحیه تناسلی و برخی از سرطانهایی که اعصاب آن منطقه را تحت تخریب قرار داده و نیز بیماری های مقاربتی درمان نشده اشاره کرد.

برخی از پزشکان آمیزش دردناک را جزو دسته اختلالات جنسی نمی دانند و برخورشان با بیمارانی که از این حالت رنج می برند، توام با شناخت کافی نیست. در این موارد توصیه می شود به پزشک دیگری مراجعه کرده و پیش از انجام معاینه، دردناک بودن ناحیه تناسلی خود را برای او بازگو نمایید. گاه ضرورت دارد، روان درمانی های لازم پیش از انجام هر گونه معاینه ای صورت پذیرد.

حالت دیگری که افراد با آن روبرو می شوند درد در هنگام دخول است. این حالت میتواند به دلایل متعددی باشد که شایع ترین آنها عبارتند از: عفونت های دستگاه تناسلی و دهانه رحم، بیماریهای مقاربتی درمان نشده، همزمانی نزدیکی و زمان تخمک گذاری، و در نهایت آماده نبودن فرد از نظر جسمی.

مورد آخر دلیل مراجعه درصد زیادی از زنان است بخصوص در اوایل برقراری رابطه جنسی.

وقتی که زوج ها برای پیش نوازی صرف می کنند، صرفا جنبه عاطفی ندارد. در بدن زنی که برای داشتن رابطه جنسی آماده میشود، تغییراتی صورت می گیرد که دخول را ساده تر می کند. علت این است که بدن زنان طوری طراحی شده که در هنگام دخول حداکثر آمادگی را برای باردار شدن فراهم کند، بنابراین وقتی که خانمی آمادگی لازم را بر اثر پیش نوازی پیدا می کند، رحمش به سمت بالا کشیده می شود و این کار به طول واژن اضافه می کند تا توانایی گنجایش آلت مردانه را داشته باشد.

در این حالت دیواره های واژن پر خون شده و مواد لغزنده ای را ترشح می کنند که دخول را آسانتر می کند. این دیواره ها بر اثر پیش نوازی مناسب از یکدیگر جدا شده و جای دادن آلت مردانه را در واژن ساده تر می کنند. بنابراین می بینیم که پیش نوازی خوشایند و به مقدار کافی تا چه حد می تواند در کیفیت رابطه جنسی تاثیر داشته باشد.

واژینیسموس (انقباض دردناک و غیرارادی ماهیچه های واژن به هنگام دخول):

در این حالت هرگونه دخولی به واژن به شدت دردناک و حتی غیرممکن است، حتی انگشت خود فرد. در این مواقع معاینات زنان و زایمان هم با مشکل روبرو می شود چون بیمار حتی از فکر اینکه وسیله معاینه به واژن وی وارد شود وحشت دارد.

چون این اختلال جزو گروه اختلالات مربوط به درد است و تعریف هر فرد در مورد میزان دردی که تجربه می کند با فرد دیگر متفاوت است، بنابراین نحوه برخورد پزشک و اطرافیان این افراد در طول مدت درمان نقش بسزایی دارد.

اولین مرحله در درمان این اختلال باور کردن مریض و احساس درد وی است. پس از آن پزشک (در ایران) یا روان درمانگر جنسی به همراهی شریک جنسی فرد درمان را شروع می کنند. به این صورت که فرد یک سری از ابزاری را دریافت می کند که مانند انگشت است و معمولا از اندازه انگشت سبابه تا اندازه آلت مردانه را دارد.

فرد هر هفته وارد کردن یکی از این ابزار را به همراه تمرین های تمرکز و آرام کننده اعضای بدن به داخل واژن تمرین می کند تا زمانی که آخرین اندازه هم بدون درد وارد واژن شود. پس از آن به تدریج ورود آلت مردانه را به واژن تجربه میکند. این مرحله باید بسیار آهسته و با توجه به پذیرش بیمار انجام شود. درمان واژینیسموس بسته به عوامل مختلف می تواند تا بیش از یک سال طول بکشد.

برای افرادی که به دنبال راه حل های سریع تر هستند درمانهایی چون نزدیکی کردن آقا با خانم در حالی که خانم توسط پزشک بیهوش شده و یا فلج کردن عضلات اطراف و دهانه واژن با تزریق موادی چون بوتاکس در ایران گزارش شده که در دراز مدت نه تنها اثر بهتری ندارد بلکه متواند اثر بسیار مخربی روی روابط زوج ها و تصویری که زن از خودش دارد بگذارد. این روش ها توصیه نمی شود.

چنانچه زوج تنها با هدف بچه دار شدن می خواهند این اختلال را بر طرف کنند، می توانند از لقاح با واسطه استفاده کنند یعنی مایع منی مرد را به وسیله ابزاری مثل قطره چکان بلند وارد واژن زن کنند و آمیزش را به طور مصنوعی انجام دهند.

این مسئله جنبه روحی و روانی دارد و نه جسمی (به جز موارد انگشت شماری که گزارش شده جراحات و ضربات وارد آمده به ناحیه تناسلی موجب بروز این مشکل شده). به عنوان مثال زنی که در دوران کودکی اش به او گفته شده که ناحیه تناسلی اش می تواند محل آبروریزی و گناه باشد و مرد ها می توانند آسیب جبران ناپذیری به پرده بکارت او وارد کنند، در آغاز زندگی مشترک ممکن است چنین مشکلی را تجربه کند.

واژینیسموس بیشتر در بین زوجهایی گزارش شده که در فرهنگ و یا مذهبشان رابطه جنسی پیش از ازدواج شدیدا منع شده و در عین حال بر تشکیل خانواده و داشتن فرزند تاکید شده است. به عنوان مثال تازه ترین مقالات منتشر شده در پزشکی حاکی از شیوع این اختلال در ترکیه (مسلمان) و اسرائیل (یهودی) داشته است.

نرسیدن به اوج لذت جنسی (ارگاسم):

این اختلال به حالتی گفته میشود که رسیدن فرد به اوج لذت جنسی با تاخیر توام باشد و یا اینکه فرد اصلا اوج لذت جنسی را تجربه نکند. این حالت کم و بیش در زنان اکثر مناطق جهان دیده می شود. دلیل این مسئله آن است که دختران از کودکی به حجب و حیا تشویق می شوند. زمانی که همان دختر وارد رابطه می شود و حالا به عنوان یک زن و شریک جنسی هم باید وظایفی را انجام بدهد، شکستن حریمی که در آن در ساعاتی از شبانه روز فرد باید حجب و حیا را کنار گذاشته و از رابطه جنسی با همسرش لذت ببرد خیلی دشوار است.

این طرز فکر که نهادینه شده، نمی تواند مانند یک کلید روشن و خاموش بشود. بنابراین فرد نمی تواند مهارهای ذهنی اش را بشکند و گاهی حتی اگر لذت هم ببرد نمی تواند و یا نمی خواهد آن را بروز دهد، از ترس اینکه مورد قضاوت قرار بگیرد و متهم شود که زن سبک و هرزه ای است. بنابراین به مرور این حالت رابطه جنسی را برای فرد از یک حالت خوش آیند به حالت وظیفه و بعضا توام با ترس تبدیل می کند. ترس از اینکه مبادا عکس العملی نشان بدهد که همسرش تصور کند او هرزه است.

در ابتدای شکل گیری رابطه جنسی هم اغلب این ترس وجود دارد که مبادا فرد متهم به این شود که پیش از این رابطه جنسی دیگری را تجربه کرده است و برای همین می داند که چطور باید در یک رابطه جنسی با طرف مقابل برخورد کرد و لذت هم برد.

مورد بعدی که میتواند باعث این اختلال شود تاثیر معکوس بعضی از داروها بر روی مکانیسم مغزی افراد است. بطور مثال پژوهش ها گزارش داده اند که بعضی از داروهای ضد افسردگی میتوانند بر روی رسیدن خانمها به اوج لذت جنسی اثر منفی بگذارند. اگر فرد متوجه این تاثیر شد باید به پزشک خود مراجعه کند تا در صورت امکان دارو را تعویض کنند و یا مقدارمصرف آن را تغییر دهند اما حتما باید اینکار توسط پزشک متخصص انجام شود و گرنه در دراز مدت تاثیرات داروی جدید و یا قطع سرخود دارو میتواند موجب آسیب به فرد شود.

با تمامی این تفاصیل می بینیم که نقش آقایان در حل اختلالات جنسی خانمها تا چه حد میتواند موثر باشد. اگر زنی احساس راحتی کند و نگرانیهای خود را بدون ترس از اینکه مورد قضاوت قرار بگیرد با شریک جنسی اش مطرح کند، درصد دچار شدنش به این اختلالات و یا طولانی شدن درمانش تا حد زیادی کاهش پیدا میکند.

کاهش میل جنسی:

در مطالعات انجام شده و مشاهدات بالینی در آمریکای شمالی بیشترین دلیل مراجعه در بین خانمهای ۱۸ تا ۵۹ ساله را این اختلال تشکیل می دهد.

کاهش میل جنسی بر اثر عصبانیت و ناراضی بودن فرد از کل رابطه، خستگی و استرس ممکن است به وجود آید. در این مورد همدلی زوج ها و حمایتشان از هم می تواند راه گشا باشد.

در مرحله بعد مشاورین زوج ها و روان درمانگران جنسی هم می توانند مفید باشند. تنها این نکته را باید یادآور شد که استفاده از رابطه جنسی به عنوان حربه در مقابل شریک جنسی خیلی معقولانه نیست و باعث کدورت بیشتر زوج ها از هم می شود. وادار کردن فردی که با کاهش میل جنسی روبرو است برای داشتن رابطه جنسی هم اصلا کمکی به شرایط نمی کند.

برخی از داروهای ضد بارداری هم میتوانند باعث این حالت شوند مثلا برخی از انواع قرصهای ضدبارداری و یا کپسول های زیر پوستی در گزارشات نام برده شده اند. در این صورت فرد با مشورت پزشک میتواند وسیله جلوگیری اش را تغییر دهد.

اما تا زمانی که از وسیله جلوگیری جدید مطمئن نشده اید، بهتر است داروی قبلی را قطع نکنید تا دچار بارداری ناخواسته نشوید.

معمولا اگر زنی به اختلال در ارگاسم دچار باشد و این مساله مزمن شود، ممکن است بعد از مدتی دچار اختلال جنسی ثانویه شود که همان کاهش میل جنسی است.

توضیح ساده این قضیه آن است که انسان دوست دارد کاری را انجام بدهد که از آن لذت میبرد. اگر فرد برای مدت ها رابطه جنسی داشته که برایش خوشایند نبوده، بطور طبیعی از برقراری آن خودداری می کند و یا نسبت به آن تمایلی نشان نمی دهد. بنابراین این مهم است که حتی اگر از طریق دخول به ارضا نرسیدید با تحریک کلیتوریس به اوج لذت جنسی برسید که مغز خاطره خوبی را از رابطه جنسی به یاد بیاورد و هر بار ناامید از دریافت لذت نباشد.

صمیمیت زوج ها (بوسیدن، نوازش کردن، در آغوش گرفتن و غیره) بعد از هر بار برقراری ارتباط جنسی هم بسیار مهم است. اینکه زوج ها بدانند که تنها برای رابطه جسمی شان مورد توجه هم نبوده اند و بعد از آن هم به عنوان دو همسر و شریک زندگی برای هم عزیز هستند. این مسئله برای خانم ها بخصوص بسیار مهم است.

در برنامه درگوشی ها با توجه به محدود بودن وقت برنامه، و از آنجا که در راهنمایی از راه دور همیشه خطر سوء تفاهم وجود دارد، من نمیتوانم روند پیشرفت تک تک مخاطبین محترم برنامه را دنبال کنم. به همین دلیل پیشنهاد می کنم برای بررسی دقیق تراختلالات جنسی خود و یا شریک جنسی تان از متخصصینی که در محل زندگی تان هستند کمک بگیرید. امیدوارم با اطلاعاتی که در برنامه ها مطرح شده در انتخاب متخصصین حاذق و مربوطه راحت تر عمل کنید.

*تعاریف به کار برده شده در این برنامه بر اساس تعاریف انجمن روانپزشکان آمریکا است و منابع استفاده شده از بانک مقالات پزشکی پاب مد استخراج شده اند


سایت پزشكان ایران

+شما جستجو تصاویر YouTube Gmail ترجمه شود تلفن همراه بلاگر ورود Google جستجو درباره 557,000,000 نتیجه (0.29 ثانیه) وب تصاویر ویدئوها خریدکردن بیشتر گزینه‌های جستجو جستجوی وب میان صفحات فارسی بگرد صفحات خارجی ترجمه شده ابزارهای جستجوی بیشتر اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید مشکلات جنسی در زنان و راههای درمان fa.parsiteb.com/news.php?nid=10021 شایع ترین اختلال جنسی در زنان شامل : آمیزش دردناک ، انقباض دردناک و غیرارادی ماهیچه های واژن به هنگام دخول ،یا ارضا نشدن جنسی) مسائل جنسی زنان masael-zanan.blogfa.com/ مسائل جنسی زنان - ... هدف پایگاه اطلاع رسانی پزشکی شفا از درج و ثبت مطالب با عنوان مسائل و مشکلات جنسی اطلاع رسانی سالم اخلاقی در جهت رفع و کاهش مشکلات ... مشکلات جنسی در خانمها tanzimekhanevadeh.com/index.php?option... 2 جولای 2010 – آیا می دانید مشکلات جنسی خانم ها به چه ترتیب است؟ ... تا به حال تلاشهای زیادی برای درمان دارویی اختلال کارکرد جنسی زنان به عمل آمده است و از جمله از ... عمومی - مشکلات جنسی مردان arefasadi.blogfa.com/post-89.aspx نابجا بودن سوراخ خارجى آلت تناسلی - هیپوسپادیاس · علل درد های بیضه · واریکوسل varicocele · + نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم فروردین 1387ساعت 23:42 ... Hasht - اختلال عملکرد جنسی درزنان، علل و راه حل www.hasht.com/articles/article.asp?...جنسی+درزنان،... بسیاری از زنان در دورهای از زندگی خود یك مشكل جنسی را تجربه میكنند. برخی آمارها نشان میدهد كه حداقل 4 نفر از هر10 زن یكی از انواع مشكلات جنسی را در طول زندگی تجربه ... مشکلات جنسی زنان : پزشکان ایران www.pezeshkan.org/?p=12313 22 جولای 2008 – مشکلات جنسی در زنان شایع ترین اختلالات جنسی در زنان شایع ترین اختلالات جنسی شناخته شده برای زنان شامل کاهش میل جنسی، دیسپارونی (آمیزش ... بررسی مشکلات جنسی مردان و زنان : سایت پزشکان بدون مرز www.pezeshk.us/?p=13762 19 سپتامبر 2008 – بررسی مشکلات جنسی مردان و زنان مشکلات مردان شامل : انزال زود رس ، اختلال در نعوظ ، فقدان و یا کاهش میل جنسی وانزال دیر رس . Erectile dysfunction ... پورتال فارسی باتا - » مشکلات جنسی زنان متاهل بیشتر است www.bata.ir/1389/01/29/مشكلات-جنسی-زنان-متاهل-بیشتر-است/ 18 آوریل 2010 – مهمترین مشکلات زنان متاهل در حین رابطه جنسی عبارتند از: نگرانی از عدم به کار بردن روش پیشگیری مطمئن، وجود فرزند خردسال خانواده و صحبت نکردن ... مشکلات جنسی زنان در سه ماه اول بعد از زایمان بیش از زمان ... - خبر فارسی khabarfarsi.com/.../مشکلات_جنسی_زنان_در_سه_ماه_اول_بعد_از_زایما... 4 روز پیش – راحیل ساریخانی، دانشجوی کارشناسی ارشد مامایی در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران افزود: مشکلات جنسی زنان در سه ماه اول بعد ... بزرگترین سایت آموزش مسائل جنسی و زناشویی amuzesh.bloglor.com/ نداشتن اعتماد به نفس جنسی به خصوص در میان زنان شایع است. اگر زنان مطمئن باشند از نظر جنسی جذاب هستند و همسرشان دوستشان دارد، اعتماد به نفس جنسی پیدا ... مشکل جنسی زنان - آموزش های مهم و علمی جنسی jensiamozesh.persianblog.ir/tag/مشکل_جنسی_زنان 21 ژانویه 2011 – بر خلاف اختلالات جنسی در مردان که تا حدودی در رسانهها به آن پرداخته می شود، تقریباً در مورد مشکلات زناشوئی در خانمها سکوت کامل حکمفرما است. مشکلات جنسی زنان - تاثیر داروها - آموزش های مهم و علمی جنسی jensiamozesh.persianblog.ir/tag/مشکلات_جنسی_زنان_-_تاثیر_داروها 4 ا کتبر 2010 – محققان با مطالعه روی 50 زن آنها را به طور اتفاقی به 2 گروه تقسیم کردند و به گروهی از آنها دارونما و به گروهی دیگر داروهای درمانکننده مشکلات جنسی دادند ... مشکلات جنسی زنان - آموزش های مهم و علمی جنسی jensiamozesh.persianblog.ir/tag/مشکلات_جنسی_زنان 30 ا کتبر 2010 – همچنین توجه به عوامل دیگری مانند بالا رفتن سن، بارداری، یائسگی و داروهایی که میتوانند بر زندگی جنسی فرد تاثیر بگذارند، میتواند در دفع مشکل ... آموزش های مهم و علمی جنسی jensiamozesh.persianblog.ir/ از آنجایی که مشکلات جنسی در هر دو جنس مرد و زن یکی از معضلات بزرگ زوجهای جوان است و علل و عوامل بسیار زیادی برای این موضوع وجود دارد اما مهمترین عامل آن عدم آموزش ... مطالب ابر مشکلات جنسی زنان - Zehnin zehnin.mihanblog.com/post/tag/مشکلات+جنسی+زنان برچسب ها : روانشناسی، مشکلات جنسی زنان،. نظرات (). ارسال شده در: پنجشنبه 23 ... برچسب ها : مشکلات جنسی زنان، مقالات پزشکی،. نظرات (). ارسال شده در: یکشنبه 12 ... مطالب ابر مشکلات جنسی زنان - Zehnin zehnin.mihanblog.com/post/tag/مشکلات%20جنسی%20زنان اطلاعات پزشكی , عمومی ,روانشناسی ,تغذیه , مطالب جالب و عكس . آموزش جنسی زناشویی شاهو7 - مشکل جنسی ۲۰ درصد زنان (نرسیدن به اوج ... shaho-7.mihanblog.com/post/895 30 سپتامبر 2011 – آموزش جنسی زناشویی شاهو7 - مشکل جنسی ۲۰ درصد زنان (نرسیدن به اوج لذت جنسی) - مشکل جنسی ۲۰ درصد زنان (نرسیدن به اوج لذت جنسی) Ravanpajoh - مشکل جنسی 20 درصد زنان www.ravanpajoh.com/index.php?option=com_content...id... ارگاسم همچنین ممکن است در نتیجه جراحیهای زنانه مانند برداشت رحم یا جراحی برای سرطانهای زنان مختل شود. به علاوه، تجربه نکردن ارگاسم اغلب با سایر مشکلات جنسی ... علائم مشکلات جنسی در مردان چیست؟ www.seemorgh.com/health/default.aspx?tabid=2074&conid... 1- فقدان میل جنسی، خیال پردازی جنسی 2- عدم توانایی برای حفظ حالت نعوظ 3- ناتوانی در رسیدن به اوج لذت جنسی با وجود تحریک های مناسب و نشانه های برانگیختگی ... علل ناتوانی جنسی در زنان(1) www.seemorgh.com/health/default.aspx?tabid=2074&conid... خیلی از زنان دچار مشکلات جنسی در نقاطی از زندگی خود می شوند. ... ناتوانی جنسی در زنان دلالت بر مشکلات مزمن یا عود کننده در مصاف با یک یا بیشتر از پاسخ های ... مشكلات جنسی زنان در سه ماه اول بعد از زایمان www.javanemrooz.com/News/page-37104.aspx 5 روز پیش – پژوهشگر دانشكده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشكی تهران در پایان نامه خود بهمقایسه میزان اثربخشی آموزش جنسی مبتنی بر الگوی فرانظری و ... انزال زودرس شایعترین مشکل جنسی مردان و پیشگیری - ازدواج و بررسی ... asheghi4u.blogsky.com/1390/02/06/post-1184/ 26 آوریل 2011 – انزال زودرس شایعترین مشکل جنسی مردان است که تاثیرات عمیقی برزندگی زناشویی افراد دارد اغلب کسانی که دچار این بیماری هستند به دلایل مختلف ... درمان کاهش میل جنسی مردان و زنان با داروی گیاهی - عشق ورزی و عشق بازی semema.blogsky.com/1390/03/04/post-49/ نکته: کـاهـش میـل جنـسی در زنان امری بسیار شایع و در مـردان امری نادر اسـت. (حـتـی غـالب ... ۵-مصرف برخی داروها (بویژه داروهای درمان مشکلات پروستات). ۶-کاهش هورمون ... ریشه مشکلات جنسی در همسران جوان - تنظیم خانواده - بلاگ اسکای asheghi4u.blogsky.com/1389/12/03/post-1164/ 22 فوریه 2011 – بسیاری از مسایل و مشکلات جنسی زن و شوهر از اطلاعات و باورهایی ناشی میشود که هیچ اساس و پایه درستی ندارند و صرفا براساس عقاید شخصی یا ... ارگاسم طبیعی زنان و مشکلات مربوطه - ازدواج و بررسی مسائل جنسی و ... asheghi4u.blogsky.com/?PostID=627 شنبه 3 فروردین 1387. ارگاسم طبیعی زنان و مشکلات مربوطه. ارگاسم طبیعی زنان و مشکلات مربوطه. با تشکر از دکتر حمید سجاد مدیر پایگاه ایران سلامت. گزارش آمار ... مشکلات جنسی زنان در سه ماه اول بعد از زایمان بیش ... - موتور جستجوی قطره www.ghatreh.com/.../مشکلات-جنسی-زنان-ماه-اول-بعد-زایمان-بیش-زما... پژوهشگر دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پایان نامه خود بهمقایسه میزان اثربخشی آموزش جنسی مبتنی بر الگوی فرانظری و آموزشی سنتی بر ... امشب نه، عزیزم: مشکلات جنسی زنان با سردردهایشان در ارتباط است - مجله ... www.3-m.ir/index.php?option=com_content&task=view... طی مطالعاتی که در ایتالیا انجام شده و در مجله پزشکی جنسی در 9 فوریه به صورت آنلاین منتشر شده است، زنانی که از میگرن و یا سردردهای مکرر رنج می برند بیش از ... پرسش و پاسخ های متداول درباره مشکلات جنسی و رابطه زناشویی - مجله ... www.3-m.ir/index.php?option=com_content&task=view... مشکلات جنسی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد که به این صورت تعریف می شود : هر مسئله جنسی یا عاطفی که مانع شود زن و شوهر به یک رابطه رضایت بخش دو جانبه ... مشکلات جنسی در مردان - مجله پزشکی مادر www.3-m.ir/index.php?option=com_content&task=view... زنان و مردانی که مشکل جنسی دارند ، هنگام رابطه جنسی ، لذت نمی برند و ارضاء نمی شوند. یک رابطه جنسی موفق ، در برگیرنده 4 مرحله است : هیجان، دوام یا استمرار ، اوج لذت ... بیمیلی جنسی مـشـکـل جـنـسـی یـک سـوم زنـان - ایران سلامت forum.iransalamat.com › ... › مشکلات میل جنسی 1 پست - 1 نویسنده - 8 جولای 2011 مـشـکـل جـنـسـی یـک سـوم زنـان بیمیلی جنسی كه شاید شایعترین اختلال جنسی در زنان باشد، به عنوان کمبود یا فقدان خیالپردازیهای جنسی و میل برای ... تالار گفتگوی ایرانیان - مسائل و مشکلات جنسی زنان www.iran-forum.ir/forum-1008.html تالار گفتگوی ایرانیان navbits_sep پزشکی ,آرایشی . بهداشتی navbits_sep پزشكی و بهداشتی navbits_final مسائل و مشکلات جنسی زنان. صفحهها (10): 1 2 3 4 5 . آموزش مسائل جنسی و زناشویی aeenezendegi.blogfa.com/ 11 مارس 1989 – خفگی در خواب: این اختلال كه در آن تنفس به مدت 10 ثانیه متوقف می شود و این روند مرتب در خواب تكرار می شود منجر به بروز مشكلات جنسی در مردان می ... تاپیک جامع مسائل و مشکلات جنسی زنان forum.iranvij.ir/.../70283-تاپیک-جامع-مسائل-و-مشکلات-جنسی-زنان.... 24 نوامبر 2010 – کلیه مطالب این تاپیک برداشتی آزاد از سایت تبیان بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع تبیان و ایران ویج مجاز می باشد کاربر گرامی: قرار دادن ... زنان و آموزش مسائل جنسی | رادیو زمانه |Radiozamaneh www.radiozamaneh.com/society/women/2012/05/08/14122 8 مه 2012 – سخنان بیپرده مرد که خود را مشاور معرفی میکند و طرح پرسش از سوی زنان حاضر در جلسه، نشانه استقبال حاضران از موضوع است. کسانی که این فایل ... مشکل جنسی یک پنجم زنان www.niksalehi.com/hamechiz/archives/137125.php 10 مارس 2011 – دیسپارونیا یا مقاربت دردناک، عارضهای است که زنان را گرفتار میکند. در اغلب موارد علل مقاربت دردناک، حتی اگر مدتها طول کشیده باشد، قابل برطرف ... اختلال عملکرد جنسی در دیابت - پژوهشکده علوم غدد و متابولیسم ... emri.tums.ac.ir/pages/mainPage.asp?I=1427932I04 28 نوامبر 2011 – مشکلات جنسی به چند دسته تقسیم می شوند که کیفیت آنها در دو جنس متفاوت است. رایج ترین اختلالات جنسی در زنان و مردان به تفکیک شامل موارد ... JIMBO | جیمبو - مسائل و مشکلات جنسی زنان jimbo.takbb.com/forum-390.html JIMBO | جیمبو / بخش پزشکی، آرایشی و بهداشتی / پزشكی و بهداشتی / مسائل و مشکلات جنسی زنان. مدیر انجمن: mahsa.m کاربرانِ درحال بازدید از این انجمن: 1 مهمان ... شناخت آلت تناسلی زنان - بررسی علمی مسائل جنسی educenter.persianblog.ir/post/10/ 19 آوریل 2009 – تمرینی برای بهتر شناختن آلت تناسلی در خانمها قبل از هر کاری ، جلوی هر چیزی را که بخواهد کنترل شما را به هم بزند بگیرید. تلفن را خاموش کنید ... مسائل جنسی زنان - پایگاه اطلاع رسانی پزشکی سلامت آنلاین onlin.persianblog.ir/tag/مسائل_جنسی_زنان گاهی اوقات پریود شدن مسئلهای دردناک میشود. بیشتر دخترها باید با دردها و مشکلات عادت ماهیانه مثل دلدردها و سردردهایی که در این دوران میگیرند کنار بیایند. این مشکلات ... تاثیر دارو در مشکلات جنسی زنان | HappyIranian.Org ایرانیان شاد ... www.happyiranian.org/.../تاثیر-دارو-در-مشکلات-جنسی-زنان.html بنابراین آنها با بررسی اثرات دارونما سعی در درمان اختلالات جنسی زنان دارند.محققان. مجله اینترنتی هفته پارسی | مشکلات جنسی زنان www.persianweek.com/women/vision/مشکلات-جنسی-زنان چرا بیشتر زنان از اینکه در مورد مسایل جنسی خود صحبت کنند خجالت می کشند... حل مشکلات جنسی زنان-بانو شاپ | پسین دلگشا delgoshaafternoon.bloghaa.com/.../حل-مشکلات-جنسی-زنان-بانو-شاپ... بایگانی برچسب: حل مشکلات جنسی زنان-بانو شاپ. درمان سردی جنسی-قطره جرمن دراپ بانوان اصل. نوشته شده در تیر ۲۱, ۱۳۹۱ توسط persianstar1 · پاسخ دادن ... حل مشکلات جنسی زنان | مد و فشن redbanoo.bloghaa.com/tag/حل-مشکلات-جنسی-زنان/ 11 جولای 2012 – منتشرشده در دستهبندی نشده | برچسبشده افزودن به طول آلت٬تنگ کننده بانوان٬حجیم کردن آلت٬حل مشکلات جنسی زنان٬خرید اینترنتی جرمن دراپ٬خرید ... شایع ترین اختلالات جنسی مردان : مشکلات جنسی iran.salamatblog.ir/1389/07/13/شایع-ترین-اختلالات-جنسی-مردان/ پژوهشگر ، روان درمانگر جنسی و مشاور زوجها شایع ترین اختلالات جنسی مردان در این عنوان به طور خلاصه به شایعترین اختلالات جنسی در میان آقایان، دلایل احتمالی آنها و ... زنان دیابتی چه مشكلی با رابطه جنسی و زناشویی خود می توانند داشته ... www.ghazaldiabet.com/realated.../153-1389-12-22-15-28-53.html اما زنان مبتلا به دیابت نیز می توانند مشکلات جنسی در رابطه با میزان قند خون را تجربه کنند. برای دکتر Ann Albright مربی دیابت، این نه تنها یک واقعیت پزشکی، ... فان جوك - مسائل و مشكلات جنسی زنان funjok.com/forum/forum-60.html مسائل و مشكلات جنسی زنان. موضوع / نویسنده · پاسخ ها · بازدید ها · امتیاز · آخرین ارسال [صعودی]. اطلاعیه های انجمن. http://www.alexa.com/siteinfo/funjok.com · manager ... مشکلات جنسی زنان funjok.com/forum/tag/مشکلات-جنسی-زنان مشکلات جنسی زنان - فان جوك. بیایید و انجمن ما را ببینید. علائم مشکلات جنسی در مردان www.irannaz.com/news_detail_14198.html نشانه های مشکلات جنسی در مردان عبارتند از : 1- فقدان میل جنسی، خیال پردازی جنسی 2- عدم توانایی برای حفظ حالت نعوظ 3- ناتوانی در رسیدن به اوج لذت جنسی با وجود ... پاسخ به مسائل جنسی خانم ها و اقایان ansver.parsiblog.com/ 5 مه 1987 – من ساکن تهران هستم و برا ی اسخ گویی به مشکلات شما بدون هیچ چشم داشتی ام ... آموزش ممسائل جنسی ازدواج موقت مسایل جنسی زن ازدواج زناشویی دختران. پاسخ به مشــکلات جنسی زوجها - ده بیماری موثر بر میل جنسی زنان i6.blogfa.com/page/jensi-bimari-zanan2.aspx بیماری موثر بر میل جنسی زنان بسیاری از بیماریها با كاهش میل جنسی، باعث میشوند روابط زناشویی تحت تاثیر قرار بگیرد. در واقع میتوان كاهش میل جنسی را بهعنوان ... به نتایج انگلیسی ترجمه شده برای موارد روبرو مراجعه کنید: مشكلات جنسی زنان (Women's sexual problems) جستجوهای مربوط به مشكلات جنسی زنان مسائل جنسی زنان مشكلات جنسی مردان 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی جستجوی پیشرفتهشگردهای جست وجونظر بدهیدGoogle.com in English ©2012 Google‏صفحهGoogle ‏‫همه چیز درباره Google ‏‏

طبقه بندی: زنان، 
برچسب ها: مشكلات جنسی زنان، ارگاسم زنان، كاهش میل جنسی، سرد مزاجی جنسی، لذت جنسی،
ارسال توسط Salamat24

محصولات برتر
http://www.30cd.biz/upload_pic/1347430900.gif
آرشیو مطالب
جدیدترین محصولات